Hızlı Sipariş Hattı
(224) 234 56 78
Zencefil
Zencefil bitkisi
Zencefil faydaları
Zencefil fiyatı
Zencefil kapsülü
Zencefil
Zencefil
Zencefil
Zencefil
Zencefil kapsülü iştah açar. Yatıştırıcı ve gaz söktürücüdür. Vücudu terletir. İltihap önleyici etkisi ile özellikle eklem iltihaplarına karşı oldukça faydalıdır. Soğuk algınlığının giderilmesine yardımcı bitkisel gıda takviyesidir.
21.00
TL
Zencefil Zencefil Zencefil Zencefil
Zencefil
21.00 TL
Zencefil Zencefil
40.00 TL
Zencefil Zencefil Zencefil
57.00 TL
Nakit Ödeme
Kapıda Nakit
Kredi Kartı
Kapıda Kredi Kartıyla
Banka Havalesi
Banka Havalesi
Ad, Soyad
Telefon
Şehir
E-Posta
Adres
Sepet Siparişiniz başarı ile oluşturuldu. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz gün içerisinde sizinle irtibata geçecektir.

Zencefil Maskesi


Zeytin yağını hafifçe ısıtıp içine zenfil ekleyerek iyice karıştırın.Zencefil Maskesi ile ilgili makalemiz aşağıda yer almaktadır.

Yağlı ve Sivilceli Ciltler için Önleyici Engelleyici Zencefil Maskesi

Yapısı gereği yağlı ciltler sivilce oluşumu için daha elverişlidir. Yağ bezelerinin oksitlenmesi ile sivilce ve siyah noktalara neden ve yüzümüzde bizi oldukça rahatsız eden görüntüye neden olan sivilcelerden kurtulmak, onları engellemek için kullanabileceğiniz yağlı ve sivilceli yüz, ciltler için bakım ve güzellik maskesi ile mümkün.

Yüzümüzde sabah kalktığımızda en son görmek isteyeceğimiz şeylerden birisidir her halde sivilce görmek. Peki sivilcelerden kurtul, sivilce oluşumunu engellemek için neler yapabiliriz, sivilce oluşumunu engelleyebileceğimiz, önleyebileceğimiz bir formül var mıdır?

Evet, sivilce ve akneler için doğal çöüzümüz, zencefil maskesi. Bu maske yağlı ciltlere bakım yaparken aynı zamanda sivilce akne oluşumunuda önlüyor.Hem sivilcesiz pürüzsüz bir cilde sahip oluyorsunuz hemde cildiniz parlak ve canlı bir görünüm alıyor.
Yağlı ciltler, Sivilceli Ciltler ve Akne Oluşumlarını Engelleyen, Geçiren Önleyen Zencefil Maskesi Tarifi:

Malzemeler :


    1 çay bardağı zeytinyağı,
    1 yemek kaşığı öğütülmüş zencefil

Maskenin Hazırlanışı ve Kullanımı :Zeytinyağını hafifçe ısıtıp, içine zencefili ekleyerek, iyice karıştırın. Bu karışımı ince bir tülbentin üzerine koyup, cildinize bu bezleri yerleştirin. 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile cildinizi yıkayın. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki rahatlamayı ferahlamayı hissedeceksiniz.